Wiele osób remontujących dom, czy mieszkanie zapomina o takich elementach, jak podłoże do snu, czy odpowiednio dobrana poduszka. Jak się jednak okazuje, mają one ogromne znaczenie. Z tego też powodu warto poświęcić czas na to, by przeszukać asortyment sklepów i stron internetowych po to, by znaleźć coś idealnego dla siebie.

Budowa materaca Hilding Nevada

Hilding Nevada to naturalny materac sprężynowy z lateksem, który wchodzi w skład najnowszej kolekcji marki Hilding. Jego wnętrze zostało dobrane w taki sposób, aby wszyscy użytkownicy byli możliwie jak najbardziej zadowoleni ze swojego wyboru.

  • Pianka wysokoelastyczna HR znajduje się po stronie podłoża do snu o średniej twardości. Posiada otwartokomórkową strukturę, dzięki czemu cyrkulacja powietrza wewnątrz wkładu jest zachowana. Ponadto, pianka ta jest nasączona naturalnym olejkiem sojowym, który zastępuje chemiczne związki.
  • Naturalny lateks znajduje się na wierzchniej warstwie wyrobu, po twardszej stronie materaca. Jest to surowiec pozyskiwany z rygorystycznie wybranych i ściśle regulowanych plantacji. Lateks jest niesamowicie elastyczny i sprężysty – dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika, a jednocześnie bezkonkurencyjnie podpiera kręgosłup. Ponadto, nie pozwala na to, by we wnętrzu wyrobu tworzyły się złoża szkodliwych mikroorganizmów.
  • Sprężyny Multipocket to bardzo często wykorzystywane w przemyśle sypialnianym elementy. Charakteryzują się niewielką średnicą, a co za tym idzie – zdecydowanie większym zagęszczeniem. Są umieszczone pojedynczo w materiałowych kieszonkach, dzięki czemu pracują indywidualnie. Ich obecność sprawia, że podłoże jest elastyczne punktowo. Oznacza to, że ugina się jedynie w miejscu nacisku, a tym samym doskonale dopasowuje się do anatomicznej budowy ciała użytkownika.

Niezwykły pokrowiec Linen

Hilding Nevada a inne materace naturalne - czym się wyróżnia?Wszystkie materace naturalne wchodzące w skład nowej kolekcji marki Hilding zostały wyposażone w niezwykle funkcjonalny pokrowiec Linen łączący komfort i luksus. Został on stworzony z dwóch wszystkim dobrze znanych materiałów: mowa o lnie oraz bawełnie organicznej. Są to tkaniny, które doskonale ze sobą współgrają i sprawiają, że pokrowiec jest nie tylko miękki w dotyku, ale również niesamowicie trwały. Można go prać w warunkach domowych, w trzydziestu stopniach Celsjusza, co ułatwia utrzymanie higieny w sypialni i sprawia, że jest to produkt idealny dla alergików.

Dla kogo materac o dwóch twardościach?

Osoby, które są w stu procentach pewne co do swoich preferencji lub mają konkretne zalecenia od lekarza mogą nie skorzystać z tego, że jest to materac naturalny odwracalny. Nie sposób nie zgodzić się jednak ze stwierdzeniem, że znaczna część osób bardzo to doceni. Do tej grupy można zaliczyć na przykład sportowców, którym, którym zależy na szybkiej regeneracji mięśni – mogą potrzebować podłoża o różnych właściwościach zależnie od tego, z jaką intensywnością ćwiczą w danym okresie. Fakt, iż materac odwracalny jest gwarancją wydłużonego czasu eksploatacji jest bardzo zachęcający dla tych konsumentów, którzy chcą kupić produkt na lata. Idealnie sprawdzi się również w sypialni dorastającej pociechy, której wzrost, waga i preferencje stale się zmieniają i trudno za nimi nadążyć.

Hilding Nevada to doskonały wybór, szczególnie dla osób, które nie chcą przeznaczać zbyt dużego budżetu na zakup podłoża do spania, a jednocześnie zależy im na tym, by miało ono pozytywny wpływ na zdrowie użytkownika.

Materac Nevada, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/

Sprawdź ofertę na stronie sklepu SleepingHouse!