Wrażliwość na przyrodę i innowacyjne rozwiązania? To właśnie materac naturalny Hilding Breva! Zaprojektowaliśmy niesamowitą kolekcję produktów stworzonych z surowców pochodzenia naturalnego. W ich składzie znajdziesz między innymi ogromnie wartościowe oleje, len, czy organiczną bawełnę. Każdy z nich wyróżnia się nowoczesnymi rozwiązaniami, które pomogą Ci dbać o środowisko i komfort Twojego snu. Uważamy, że niesamowicie istotnym aspektem jest wybieranie ekologicznych rozwiązań przez wiodące na rynku marki. Wychodząc naprzeciw potrzebom świata oraz oczekiwaniom klientów zdecydowaliśmy się korzystać z naturalnych rozwiązań, przy jednoczesnym zachowaniu 100% komfortu użytkowania. Sprawdź, czym wyróżnia się Hilding Breva i zasypiaj w zgodzie z naturą. 

Ekologiczne rozwiązania

Materac Hilding Breva wyposażony jest w pokrowiec stworzony z jednego z najtrwalszych naturalnych surowców. Został on wyprodukowany z włókien lnu, które są jednocześnie niesamowicie aksamitne w dotyku i ogromnie wytrzymałe. Nie musisz martwić się o to, że szybko ulegnie zniszczeniu – pokrowiec Linen z pewnością posłuży Ci przez lata. Kolejną jego warstwą jest bawełna organiczna. Robiliśmy wszystko, aby użyć tej wyprodukowanej w sposób zrównoważony. Udało się i dzięki temu możemy cieszyć się zdrowym, naturalnym surowcem, pozbawionym sztucznych nawozów, czy toksycznych detergentów używanych do ochrony roślin. Jedna strona materaca wykonana jest z pianki nasączonej olejem rycynowym, który ma właściwości przeciwzapalne i przeciwgrzybicze. Zapewnia to bardzo wysoką higienę snu, który staje się nie tylko komfortowy, ale w kompleksowy sposób dba o twoje zdrowie. Druga strona produktu została stworzona z pianki wysokoelastycznej HR bio, w której naturalny olej sezamowy zastępuje chemiczne związki. Dzięki użyciu właśnie tego składnika nie musisz martwić się o podrażnienie Twojej skóry.

Materace naturalne Hilding Breva - najwyższy komfort w Twojej sypialni!Hilding Breva – komu się spodoba?

Stworzone w duchu ekologii rozwiązania są dla każdego! Materace naturalne spodobają się przede wszystkim tym, którzy chcą szczególnie zadbać o swoje zdrowie, przy okazji wspierając ideę zrównoważonej produkcji. Produkty sprawdzą się osobom cierpiącym na bóle kręgosłupa, ponieważ dzięki wykorzystaniu technologii multipocket pozwalają na odpowiednie podparcie całego ciała i stabilizację pleców. Elastyczność punktowa sprawia, że zachwycą się nimi pary. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na nie przenoszenie drgań wywołanych poruszaniem się podczas snu. Możesz być pewny, że już więcej nie obudzisz swojego partnera. Dzięki dużej wytrzymałości produkt sprawdzi się osobom nieco cięższym i parom o dużej różnicy wagowej.

Przejdź na zieloną stronę mocy

Jeśli zdecydujesz się na zakup materaca Hilding Breva, możesz być pewny, że posłuży Ci przez lata. To nie tylko ekologiczne rozwiązanie, ale również ogromna dbałość o komfort Twojego snu. 7 stref twardości produktu zapewni perfekcyjne wsparcie dla Twojego ciała, a Ty pożegnasz się z bólem kręgosłupa. Zadbaj o środowisko i swoje potrzeby!

Materace Hilding Breva sprawdzą się w niemalże każdej sypialni. Już dziś zdecyduj się skorzystać z niesamowitej mocy natury i wyśpij się spokojnie wybierając naturalne rozwiązania. Dbaj o siebie, dbaj o środowisko!

Materac Breva, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/

Sprawdź ofertę na stronie sklepu SleepingHouse!