Dokonując zakupu materaca często zastanawiamy się, jak go wybrać. Powinniśmy przede wszystkim uwzględnić indywidualne czynniki, takie jak stan zdrowia, wzrost, waga, preferowana twardość czy wiek. Pod uwagę należy wziąć także markę danego materaca, ponieważ to ona jest niejako gwarancją długoletniego zadowolenia. Na koniec pozostaje pytanie: gdzie najlepiej dokonać zakupu – w sklepie internetowym czy stacjonarnym? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w tym artykule!

Różnice między sklepem stacjonarnym a internetowym

Materace Hilding - sklepy stacjonarne i internetowePrawidłowe wysypianie się zależy przede wszystkim od jakości zakupionego materaca. Wiele sklepów stacjonarnych oraz internetowych w Polsce oferuje renomowane materace pochodzące od wiodącej marki Hilding Anders. Cechuje je wyjątkowo wysoka jakość zastosowanych materiałów oraz nowoczesne metody zastosowane w produkcji. Ich dostępność jest niezwykle szeroka, dzięki czemu znaleźć je można w wielu większych oraz mniejszych miastach w Polsce oraz na stronach internetowych, takich jak sleepinghouse.pl lub wyspani.eu. Do sklepów stacjonarnych trzeba dojechać oraz poświęcić czas na znalezienie odpowiedniego modelu. Sklep internetowy pod tym względem jest o wiele bardziej wygodny, ponieważ wystarczy tylko mieć dostęp do internetu i po kategoriach znaleźć odpowiedni dla siebie model. Następną różnicą jest opis produktu – w sklepach stacjonarnych często są one krótkie, przez co o szczegóły należy dopytywać się sprzedawcy. Na stronach internetowych znajdziemy szeroki opis wraz z wyjaśnieniami cech poszczególnych materacy, dzięki czemu każda zainteresowana osoba jest w stanie samodzielnie znaleźć dla siebie konkretny model materaca Hilding. Do innych różnic należy również sposób zakupu oraz godziny otwarcia. Do sklepów stacjonarnych trzeba dojechać w określonych godzinach, co dla niektórych osób może być niemożliwe ze względu na obowiązki lub pracę. Zakup materaca poprzez sklep internetowy w tym przypadku jest o wiele bardziej wygodny, ponieważ nie trzeba nawet wychodzić z domu, a wybrany model można zamówić w każdej chwili.

Hilding Anders – jakie materace oferuje?

W ofercie Hilding Anders znajdują się przede wszystkim materace dopasowane do potrzeb najróżniejszych użytkowników. Szeroki wybór asortymentu pozwala na zakup między innymi:

  • materaca dla dzieci i nastolatków, który jest specjalnie dedykowany dla tej grupy wiekowej z uwagi na wciąż kształtujący się kręgosłup,
  • materaca piankowego, którego właściwości docenia coraz szersze grono użytkowników,
  • materaca sprężynowego, który posiada trwałe sprężyny umieszczone w osobnych kieszonkach, dzięki którym materac ugina się tylko w miejscu nacisku,
  • materaca hybrydowego, który łączy w sobie zalety materaca piankowego oraz materaca sprężynowego,
  • materaca nawierzchniowego, który poprawi komfort snu na dotychczasowym podłożu,
  • materaca o statusie wyrobu medycznego, który posiada właściwości prozdrowotne.

Ponadto Hilding Anders oferuje wysokiej jakości łóżka kontynentalne oraz tapicerowane, ergonomiczne poduszki i stelaże do łóżka.

Dokonując zakupu materaca zastanówmy się dobrze nie tylko nad wybranym modelem, ale i marką, jak i sklepem, w jakim go nabędziemy. Dzięki temu zyskamy pewność, że nasza decyzja będzie inwestycją w zdrowy sen na lata!