SleepMed Hybrid Supreme Plus to jeden z najbardziej zaawansowanych i luksusowych materaców oferowanych przez tę markę. Co go wyróżnia i dlaczego jest tak wyjątkowy?

Innowacyjne rozwiązania

Jeszcze do niedawna niewiele słyszało się o materacach hybrydowych. Jak sama nazwa wskazuje, są połączeniem dwóch technologii – w tym przypadku najlepsze cechy podłoży piankowych i sprężynowych zostały scalone w jeden produkt. Całkowita wysokość nawierzchni to prawie 30 cm! Tak grube warstwy pianki zapewniają niespotykany wcześniej komfort i pozwalają poczuć się jak na delikatnej chmurce. Sprężyny zastosowane w tym modelu nie mają nic wspólnego z tymi, które kiedyś były częścią materaców. Elementy Multipocket są znacznie drobniejsze i bardziej zagęszczone. Każdy znajduje się w osobnej kieszonce, dzięki czemu mogą działać zupełnie indywidualnie i zapewniać wspaniałą elastyczność punktową. Jest to rozwiązanie szczególnie cenione przez pary, ponieważ dzięki tym sprężynom zmiana pozycji partnera jest nieodczuwalna. Kolejnym zaskakującym rozwiązaniem jest stworzenie odpinanego topu o grubości 7 cm stworzonego z termoelastycznej pianki Celsius-Waterlily. Można go dowolnie przekładać na drugą stronę lub całkowicie odpiąć – takie rozwiązanie daje możliwość wyboru spośród aż sześciu różnych twardości!

SleepMed Hybrid Supreme Plus - odpocznij w warunkach najwyższego komfortuSiedem stref twardości – ratunek dla zmęczonych pleców

Materace SleepMed to jedne z tych produktów, podczas tworzenia których zastosowano podział materaca na siedem stref twardości. Na całej szerokości wydzielono konkretne obszary o zróżnicowanych twardościach. Sylwetka osoby śpiącej wywołuje inne naciski w zależności od konkretnej części ciała. Materac inaczej zapada się pod ciężarem głowy, inaczej pod ciężarem pleców, a jeszcze inaczej pod ciężarem bioder. Producenci pomyśleli również o tym i stworzyli produkty, które idealnie dopasowują się do anatomicznej budowy ciała. Zastosowanie aż siedmiu stref twardości to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie – oczywiście można spotkać wyroby, na długości których znajdują się jedynie trzy obszary, ale zapewniają one znacznie mniejszy komfort.

Szereg innych zalet

Nie sposób wymienić wszystkie właściwości, które oferuje ten materac. Jest jednak kilka zalet, o których nie sposób nie wspomnieć! Mowa tutaj na przykład o optymalnej wentylacji, która jest możliwa dzięki utworzonym we wnętrzu profilowaniom i nacięciom. To właśnie dzięki nim we wkładzie materaca nie dochodzi do tworzenia i gromadzenia się szkodliwych dla zdrowia bakterii i kurzu. Ograniczone jest również zbieranie się wilgoci, której obecność znacznie utrudnia zdrowy i higieniczny sen. SleepMed Hybrid Supreme Plus spełnia najwyższe standardy w zakresie ergonomii, higieny, klimatu i trwałości, co potwierdza uzyskany certyfikat jakości AEH. Nie trzeba się obawiać o to, że za kilka lat trzeba będzie zainwestować w kolejny produkt – ten model jest objęty aż piętnastoletnią gwarancją, która dotyczy wszelkiego rodzaju odkształceń oraz nieprawidłowej pracy.

Materace hybrydowe to produkty, które z roku na rok zyskują coraz większą popularność na rynku. Nie bez powodu! Tak innowacyjne połączenia zasługują na to, by być zauważone. Warto zwrócić uwagę na te od zaufanego producenta cenionego od lat – właśnie takim wyborem będą materace wyprodukowane przez SleepMed.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/