Spokojny sen zapewnia dobre samopoczucie oraz energię na cały dzień, a wszystko to za sprawą odpowiednio dobranego materaca. Jego wybór jest niezwykle istotny z uwagi na indywidualne cechy użytkownika. A co w przypadku par? Wtedy materac musi odpowiednio dopasować się do potrzeb nie jednej, a dwóch osób. Sprostać temu wyzwaniu może materace dla par od Curem! Czym te materace się charakteryzują oraz dlaczego warto je wybrać? 

Materace dla par – czym się charakteryzują?

Materace do spania stanowią idealne podłoże do prawidłowego oraz komfortowego wypoczynku. Nic zatem dziwnego, że w przypadku dwóch osób użytkujących jeden materac wymagania te stają się coraz większe. Materace dla par od Curem stanowią produkty stworzone specjalnie z myślą o każdej parze. Zastosowano w nich wyjątkowe rozwiązania technologiczne, dzięki którym materace te zapewniają wysoki komfort oraz efektywny sen zarówno jednej, jak i drugiej osobie. W ten sposób umożliwiają spokojny wypoczynek w ramionach ukochanej osoby. Same materace charakteryzują się wieloma cechami, między innymi:

  • brak odczucia falowania materaca spowodowanego ruchami drugiej osoby,
  • posiadaniem zróżnicowanego wnętrza, które idealnie dopasowuje się do potrzeb obu partnerów,
  • gwarancją doskonałego wsparcia kręgosłupa oraz całej sylwetki,
  • różnorodnymi strefami twardości

Każda z cech pozwala materacowi idealnie dopasować się zarówno do wzrostu, jak i wagi czy stanu zdrowia partnerów, zapewniając im jak najlepszy wypoczynek. Jednak wiele materaców Curem posiada indywidualne cechy wynikające między innymi z wkładu.

Materace dla par – czym się charakteryzują?

Materace dla par gwarancją komfortowego snu dla dwojga! Materace dla par powinny stanowić idealne podłoże do snu. Można to osiągnąć dzięki zastosowaniu w większości modeli siedmiu stref twardości, które umożliwiają wręcz idealne dopasowanie się do anatomicznej budowy ciała użytkownika, zapewniając mu jednocześnie jak najlepsze podparcie. Dodatkowo materace dla par powinny być zbudowane z antyalergicznych materiałów, które są bezpieczne dla zdrowia. W ten sposób może na nich spać każda para – niezależnie od alergii, ponieważ materac posiada właściwości antyalergiczne i odpowiednią cyrkulację powietrza uniemożliwiającą rozwój bakterii i roztoczy. Idealną percepcyjną dla par będą materace takie jak:

  • Curem .EXE – materac średniej twardości posiadający piankę termoelastyczną, Fusion oraz Serene,
  • Curem .REG – twardy materac posiadający piankę termoelastyczną, Fusion oraz Serene,
  • Curem .LOG – twardy materac posiadający piankę termoelastyczną, Fusion oraz Serene.

Dodatkowo materace dla par od Curem posiadają certyfikat AEH, który potwierdza wysoką jakość materaca oraz to, że spełnia on rygorystyczne wymogi pod kątem ergonomii, higieny, klimatu oraz trwałości.

Materace dla par to idealny wybór dla osób śpiących na co dzień ze swoim partnerem lub partnerką. Zapewnia idealne podparcie kręgosłupa, komfortowy oraz efektywny sen. Dodatkowo pomaga zachować higieniczne warunki snu oraz jest w stanie dopasować się idealnie nie tylko do ciała, ale także i łóżka, dzięki czemu może być używany na stelażach regulowanych!