Jeśli oprócz komfortu, zależy Ci na zdrowotnych właściwościach twojego materaca do spania, koniecznie poznaj nasz świetny produkt.

Przemyślana konstrukcja

Materac Hilding Makarena to produkt o właściwościach prozdrowotnych. Do jego konstrukcji wykorzystano innowacyjne właściwości sprężyn Multipocket. Zadbano, by każda sprężyna znajdowała się w osobnej kieszeni, dzięki temu reagują one indywidualnie na ciężar ciała użytkownika i mogą zapewnić mu optymalne wsparcie. Sprężyny posiadają różne stopnie twardości, by stworzyć siedem stref. Każda z nich ma za zadanie reagować na indywidualne potrzeby ciała, w tym kręgosłupa. Dodatkowo, po jednej stronie wkładu wstawiono płytę z naturalnego lateksu, który wpływa na sprężystość materaca i minimalizuje ryzyko rozwoju skupisk bakterii. Natomiast z drugiej strony użyto termoelastycznej pianki Visco, która idealnie dopasowuje się do kształtu sylwetki i zmniejsza napięcie mięśni. Materac Hilding Makarena sprawdzi się, jako produkt przeciwodleżynowy.

Innowacyjne pokrowce

Właściwości prozdrowotne materaca Hilding MakarenaDecydując się na materac Hilding Makarena, będziesz miał jeden z dwóch innowacyjnych pokrowców do wyboru. Pierwszy, Merced – to produkt o unikatowym wyglądzie i specjalnie wytłaczanym wzorze. Składa się z materiału z dodatkiem lycry, co dodaje mu elastyczności i pozwala dopasować się do preferencji ciała. Natomiast drugi pokrowiec, o nazwie Elips, został wykonany z jedwabistej i niesamowicie miękkiej dzianiny. Wzbogacony o taśmę 3D, zapewnia wentylację wkładu i pozwala utrzymać optymalne środowisko i higienę snu. Oba pokrowce można w łatwy sposób zdjąć i wyprać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza, bez obaw o ich uszkodzenie.

Nagrodzona jakość

Materace Hilding zostały nagrodzone Certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. Oznacza to, że do ich produkcji nie wykorzystano materiałów, substancji czy surowców, które mogłyby negatywnie wpływać na twoje zdrowie i samopoczucie. Ponadto, Hilding Makarena odznacza się certyfikatem jakości AEH. Przy pomocy niezależnego Szwajcarskiego Instytutu AEH, materac został poddany skrupulatnym testom, badaniom i szczegółowym analizom. Przebadano jego ergonomię, higienę, klimat oraz trwałość. Poza tym, Hilding Makarena posiada status produktu medycznego, czyli spełnił restrykcyjne wymagania dyrektyw unijnych, obejmujące kwestie związane z bezpieczeństwem użytkownika oraz ochroną zdrowia i środowiska.

Materace do spania dostępne w naszej ofercie, w tym Hilding Makarena, to produkty najwyższej jakości, które zapewnią Ci komfortowy sen, a dodatkowo zadbają o zbolały kręgosłup. W razie jakichkolwiek problemów obejmujących pracę materaca lub w sytuacji, gdy pojawią się niepożądane odkształcenia – zapewniamy Ci aż 15 lat gwarancji! Jest to świetna okazja, z której skorzystało już wiele naszych klientów – dołącz do nich już dziś.

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/