Wybór idealnego materaca do spania na par często może stanowić nie lada problem. W końcu model powinien spełniać wymagania dwojga osób. Dlatego właśnie dzisiaj przedstawimy najlepsze rozwiązania, które powinny zapewnić śpiącym razem sen na najwyższym poziomie.

Materac kieszeniowy dla pary – czy warto?

Pary często mają problem, żeby znaleźć model idealnie dostosowany do ich potrzeb, szczególnie jeśli występuje pomiędzy nimi duża dysproporcja wagowa. Dlatego właśnie świetnym rozwiązaniem mogą okazać się materace kieszeniowe. Każda sprężyna została tutaj umieszczona w osobnej kieszeni, w związku z czym elementy wypełnienia w sposób indywidualny reagują na wywierany nacisk. Za sprawą wskazanej metody świetnie amortyzują drgania, a także zapobiegają zapadaniu się lżejszej osoby do środka. Każdy użytkownik ma zapewnione indywidualne podparcie, w zależności od jego potrzeb. Dlatego bez wątpienia będzie to naprawdę dobre rozwiązanie.

Idealny materac dla par

Materace dla pary, czyli zdrowy sen dla dwojga!Zastanawiasz się, który materac może sprawdzić się szczególnie dobrze? Pod uwagę weź chociażby Hilding Tango. Posiada on aż dwie twardości, dzięki czemu łatwo jest dopasować go do często zmiennych potrzeb: wystarczy jedynie odwrócić go na drugą stronę, aby zmienić siłę podparcia. Wypełnienie zostało wyprofilowane w aż siedem stref twardości, w związku z czym indywidualnie współpracuje z każdą partią ciała. Wysoki komfort zapewnia tu także dodatek pianki FlexiFoam, która nadaje elastyczności i plastyczności produktowi. Warto też zwrócić uwagę na bardzo twardy model, jakim jest Hilding Pasodoble. Odpowiednie podparcie obiecuje poza sprężynami kieszeniowymi, mata kokosowa oraz sizalowa. Nie brakuje też wysokiej jakości pianki FlexiFoam. Warto zwrócić uwagę na pokrowce, w jakich umieszczona zostały produkty, z tego względu, że wspomagają nas one chociażby w utrzymaniu czystości w łóżku.

Materac Multipocket dla par

Mówiąc o materacach kieszeniowych nie możemy zapomnieć o modelach typu multipocket, gdzie znajdziemy jeszcze więcej sprężyn, przez co tego typu produkty w sposób jeszcze bardziej indywidualny dostosowują się do kształtu naszego ciała. Świetnie sprawdzi się tutaj chociażby Hilding Flamenco. Posiada on aż dwie twardości: go także wystarczy jedynie odwrócić, aby zmienić siłę podparcia. Wyposażony został z jednej strony w blat pianki lateksowej, która odznacza się świetną wentylacją, przez co wspomaga przepływ powietrza, a z drugiej w stabilną i trwałą piankę wysokoelastyczną. Warto jest dodać, że jest on na tyle sprężysty, że świetnie dopasowuje się do stelaży elastycznych i daje nam możliwość regulowania podnóżka i zagłówka.

Materace dla pary? Bez wątpienia warto jest zwrócić uwagę na modele, w przypadku których każda sprężyna została umieszczona w osobnej kieszeni.