Materace sprężynowe to klasyczne modele, które sprawdzą się bez wątpienia u wielu grup użytkowników. Jaki jednak wybrać, aby rzeczywiście gwarantował nam wysoki komfort snu w połączeniu ze świetną jakością wykonania? Podpowiadamy!

Materace kieszeniowe – czyli jakie?

Materace kieszeniowe to wysokiej jakości wyroby, które należą do grona modeli sprężynowych. Różnicą pomiędzy tymi, a klasycznymi produktami jest to, że każda sprężyna w tym przypadku została umieszczona w osobnej kieszeni, w związku z czym całość może znacznie bardziej indywidualnie reagować na nacisk. Wskazane rozwiązanie dodatkowo zdecydowanie przedłuża żywotność naszego zakupu i nie straszne będzie nam skrzypienie czy też wbijające się w ciało sprężyny. Dlatego jesteśmy przekonani, że prawdziwym strzałem w dziesiątkę może okazać się Hilding Tango. Został on zbudowany na bazie wysokiej jakości sprężyn kieszeniowych, które zostały połączone z pianką lateksową, cechującą się świetną wytrzymałością, lecz jednocześnie dopasowującą się do kształtu naszego ciała. Nie możemy zapomnieć o wysokoelastycznej piance HR, która skutecznie utwardza konstrukcję całego produktu.

Najlepsze materace sprężynowe!

Materace sprężynowe - jaki model najlepiej kupić?Będąc przy temacie materacy sprężynowych warto jest także wspomnieć o Hilding Fandango, który również został stworzony na bazie sprężyn kieszeniowych. Jest to świetne rozwiązanie dla osób o podwyższonej masie ciała, ponieważ materac ten jest odpowiednio twardy. Powoduje to, że całość stabilnie podtrzymuje ciało użytkownika, nie zapada się i jest odporna na powstawanie odkształceń. Warto jednak wspomnieć, że za pozytywne właściwości wskazanego modelu odpowiadają nie tylko sprężyny. Z jednej strony umieszczono matę kokosową, która świetnie wzmacnia całą konstrukcję i jednocześnie wykazuje szereg właściwości antybakteryjnych. Nie można zapomnieć o warstwie filcu. Ważna rolę odgrywa tutaj wysokiej jakości pianka FlexiFoam, która jest bardzo elastyczna i plastyczna, dzięki czemu jej zastosowanie gwarantuje prawdziwy komfort. Warto jest dodać, że materac posiada aż dwie twardości, w związku z czym z łatwością można go dostosować do naszych bieżących preferencji.

Z myślą o Twoich potrzebach

Wśród materacy, na które niewątpliwe dobrze jest zwrócić uwagę wskazać możemy Hilding Step. Za sprawą systemu sprężyn kieszeniowych zapewnia on bardzo dobre podparcie dla naszego kręgosłupa, a fakt, że elementy wkładu pracują osobno sprawia, że całość cieszyć będzie nas prawdziwym komfortem. Warto dodać, że zostały one wyprofilowane w aż siedem stref twardości, które w sposób bardzo indywidualny reagują na wywierany nacisk naszego ciala przez poszczególne jego partie. Za naszą wygodę odpowiada tutaj także obustronnie zastosowana pianka FlexiFoam, która jest bardzo wygodna i zdecydowanie oddziałuje na nasz komfort snu.

Materace sprężynowe to wysokiej jakości wyroby doceniane przez naprawdę wielu. Pamiętajmy jednak, aby wybierać produkty, które rzeczywiście zagwarantują nam jak najwyższy komfort!