Materace wysokoelastyczne to produkty, które zapewniają użytkownikom komfort oraz spokojny, regenerujący sen. Pianki, z których skonstruowane są te modele, cechują się wysoką sprężystością i pomagają zregenerować mięśnie po ciężkim dniu. Przeczytaj artykuł, by poznać materace, które odmienią twoje noce! 

Cztery pianki 

Pierwszy model z kolekcji materacy wysokoelastycznych to materac Hilding Conga. Jest to niezwykle nowoczesny produkt, który zbudowano z czterech różnych pianek. Dwie z nich to wysokoelastyczne pianki, które cechują się zróżnicowaną twardością. Zapewniają ciału optymalne wsparcie. Zostały wyprofilowane w taki sposób, by stworzyć aż siedem stref twardości. Gwarantują one doskonałe rozłożenie ciężaru ciała na całej powierzchni materaca. W strefie ramion wstawiono dodatkowe wkładki. Po jednej stronie użyto chłodzącej pianki FloFom, a po drugiej – piankę Visco. Reagują one na temperaturę ciała i niwelują napięcie w strefie barków, ramion oraz karku. Chłodząca i termoregulująca pianka FloFom świetnie sprawdzi się w gorące, letnie noce, a pianka Visco rozgrzeje Cię zimą. Pianki HR są niezwykle elastyczne, sprężyste i wytrzymałe, dlatego materac sprawdzi się u osób ważących nawet do 130 kilogramów.

Uniwersalność i nowoczesność 

Materace wysokoelastyczne - optymalny komfort i wygodaDrugim produktem, który podbił serca wielu klientów to Hilding Boogie. Jest to bardzo nowoczesny materac, charakteryzujący się uniwersalnym przeznaczeniem. Zagwarantuje optymalny komfort zarówno osobom lekkim, jak i tym cięższym. Wysokoelastyczna pianka potrafi wesprzeć ciało podczas snu i pomaga mięśniom odprężyć się oraz zregenerować po ciężkim dniu w pracy. Materac wzbogacono o antybakteryjny blat z lateksu, który odpowiada za sprężystość. Dodatek lekko chłodzącej pianki FloFom sprawia, że osoba śpiąca na materacu czuje się przyjemnie otulona i szybciej zapada w błogi sen. Model Hilding Boogie dedykowany jest sportowcom lub po prostu osobom, które preferują aktywny tryb życia. Otwartokomórkowa struktura pianki umożliwia doskonałą wentylację, przewiewność oraz zapewnia optymalną higienę snu.

Idealny materac dla alergików

Kolejny model, który świetnie sprawdzi się w sypialni alergika to Hilding Modern. Ten materac jest nowoczesny i odznacza się wysoką elastycznością, Posiada dwa poziomy twardości, dlatego łatwo dopasować go do osobistych preferencji i potrzeb. Otwartokomórkowa struktura gwarantuje świetną wentylację i pozwala zachować odpowiednie środowisko snu, co pozytywnie wpłynie na twoje zdrowie i samopoczucie. Pokrowiec, w który ubrano materac jest antyalergiczny i świetnie izoluje przed zimnem. Ponadto, potrafi wchłaniać do 40% wilgoci z otoczenia. Hilding Modern uzyskał certyfikat Oeko-Tex Standard 100, co oznacza, że do jego produkcji nie użyto materiałów niebezpiecznych dla zdrowia i takich, które mogłyby negatywnie wpłynąć na twoje zdrowie.

Materace wymienione w tym artykule to produkty najwyższej jakości, które pozwolą na regenerujący sen.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/