Poznaj produkty, które zostały zbudowane z innowacyjnych sprężynek Pocket Plus. Te materace odmienią Twój sen i dostarczą komfortu, o jakim zawsze marzyłeś!

Właściwości antyalergiczne 

Pierwszym produktem godnym uwagi jest Hilding Lambada. To nowoczesny materac, który zbudowano na bazie siedmio-strefowego systemu małych sprężynek, odznaczających się różną twardością, by zapewnić każdej partii ciała jak najlepsze podparcie. Dzięki tym właściwościom materac świetnie sprawdzi się w sypialni pary, szczególnie tych z dużą różnicą wagową. Możesz mieć zatem pewność, że Twoje ciało zyska dodatkowe podparcie i amortyzację, mogąc się swobodnie regenerować podczas snu. Warto także wspomnieć, że wykorzystanie w tym modelu grubej warstwy lateksu zmniejszy napięcie mięśniowe i zapewnia komfort użytkowania. Podczas produkcji materaca Hilding Lambada wykorzystano nowatorskie rozwiązania, które sprawiły, że jest to świetnej jakości produkt, który podbił serca wielu osób, nawet tych najbardziej wymagających. Dostępny w pakiecie pokrowiec został uszyty z naturalnych włókien wiskozowych i wykorzystuje nowoczesną technologię Purotex, która ma walczyć z rozwojem pleśni, grzybów, bakterii i nieprzyjemnych zapachów.

Materac hybrydowy 

Najlepsze materace Pocket Plus - sprawdź polecane modele!Drugi produkt należący do tej kategorii to nowoczesny materac hybrydowy Hilding Dance. Składa się z drobnych sprężynek Pocket Plus, które wpływają na sprężystość i wysoką elastyczność punktową materaca. Wierzchnia warstwa materaca została zbudowana z dwóch wysokich blatów pianek – niezwykle elastycznej pianki HR oraz lekko, ale przyjemnie chłodzącej pianki FloFom. Hilding Dance reaguje na zmianę ułożenia ciała i dostosowuje swój kształt do sylwetki, pozwalając na dogłębną regenerację ciała. Dostępny w zestawie pokrowiec Italiano potrafi usuwać nieprzyjemne zapachy i odznacza się właściwościami antyalergicznymi. Ponadto, materac zdobył certyfikat Oeko-Tex Standard 100, co oznacza, że jest to produkt całkowicie bezpieczny dla zdrowia użytkownika.

Materace Pocket Plus – dlaczego warto je kupić?

Materace Pocket Plus to świetne materace dla par, ponieważ ich konstrukcja pozwala na redukcję drgań, które wynikają z ruchów osoby śpiącej obok. Ponadto, tego typu produkty zyskują nienaganną sprężystość i wysoki poziom elastyczności. Stabilizują kręgosłup i amortyzują całe ciało, co wpływa na komfort ich użytkowania. Materace charakteryzują się też dobrym poziomem wentylacji, co sprawia, że sprawdzą się świetnie w sypialni alergika. Odpowiednia cyrkulacja powietrza minimalizuje ryzyko gromadzenia się kurzu i wilgoci. Dzięki temu łatwiej zachować jest czystość i higienę. Te modele zapewniają optymalny mikroklimat i gwarantują zdrowy, rześki sen. Do zestawów dołącza się zazwyczaj funkcjonalne i uniwersalne pokrowce, które można z łatwością zdjąć i wyprać w pralce. Materace Pocket Plus zapewniają wsparcie kręgosłupa i mogą być wykorzystywane przy profilaktyce dolegliwości bólowych pleców, w tym odcinka szyjnego.

Materace opisane w artykule to produkty, który z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.