To, jak ważny jest efektowny, komfortowy i zdrowy sen wie każdy. Jednak, aby po dobrze przespanej nocy cieszyć się energią oraz dobrym samopoczuciem należy przede wszystkim zadbać o wysokiej jakości podłoże do spania. Jest to istotne z uwagi na fakt, że człowiek średnio spędza aż ⅓ życia w łóżku, dlatego warto przyjrzeć się bliżej dopasowanemu do potrzeb wielu użytkowników materaca SleepMed Comfort Plus. 

SleepMed Comfort Plus – wkład 

SleepMed Comfort Plus wyróżnia się na rynku swoim wyjątkowym wkładem oraz cechami. Jest zaliczany do materacy piankowych z uwagi na zastosowanie innowacyjnej, wyprodukowanej przy użyciu najnowocześniejszych technologii pianki. To właśnie ona odpowiada za niesamowitą miękkość, trwałość oraz lekkość produktu, która odgrywa kluczową rolę przy transporcie oraz obracaniu materaca. Jeśli chodzi o wnętrze, to wszystkie materace do spania posiadają inny rodzaj pianki, a w SleepMed Comfort Plus wyróżnia się dwa. W rdzeniu materaca pojawia się wysokoelastyczna pianka VPPHR. Odznacza się ona wysoką sprężystością, wytrzymałością i odpornością na odkształcenia, zapewniając jednocześnie stabilne podparcie dla kręgosłupa. Wartym uwagi jest również fakt, że wyposażono ją w technologię Airforce, która zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Na niej umieszczony został odpinany top, który składa się w pełni z termoelastycznej pianki VitaRest®. Reaguje ona na temperaturę oraz nacisk użytkownika, dzięki czemu w idealny sposób może dopasować się do indywidualnego kształtu ciała i pozycji w czasie snu. Jednak SleepMed Comfort Plus cechuje się nie tylko ciekawym wkładem, ale także i właściwościami!

SleepMed Comfort Plus – właściwości

SleepMed Comfort Plus - poznaj jego właściwości!SleepMed Comfort Plus wyróżnia się pod wieloma względami. Zapewnia komfortowy oraz wygodny sen każdemu użytkownikowi, a to dlatego, że jest to materac:

  • o sześciu twardościach – dzięki zastosowaniu odpinanego topu możliwe jest jego zupełne odpięcie lub przełożenie na drugą stronę materaca, co pozwala na dopasowanie twardości do potrzeb i oczekiwań użytkownika,
  • z siedmioma strefami twardości – umożliwiają one optymalne dopasowanie się wkładu do anatomicznej budowy ciała i zapewniają doskonałe podparcie dla kręgosłupa,
  • odwracalny – obie strony SleepMed Comfort Plus są przystosowane do użytkowania, a ich regularna zmiana zwiększa trwałość oraz wentylację wkładu,
  • elastyczny – przystosowany do każdego rodzaju stelaży, w tym z możliwością regulacji podgłówka i podnóżka,
  • z antyalergicznym pokrowcem – wyposażonym w technologię aktywnych probiotyków zmniejszających aż o 93% ilość kurzu i roztoczy na powierzchni materaca,
  • posiadający certyfikat AEH – potwierdza on wysoką jakość produktu,
  • z właściwościami prozdrowotnymi – SleepMed Comfort Plus posiada status wyrobu medycznego w klasie I, a jego właściwości zostały potwierdzone licznymi restrykcyjnymi testami i badaniami medycznymi.

Materace SleepMed tworzone są z myślą o szerokim gronie użytkowników i właśnie z tego powodu posiada tak wiele właściwości. SleepMed Comfort Plus zapewnia efektywny i komfortowy sen nie tylko singlom czy parom, ale także i osobom cięższym! A z uwagi na stabilne wsparcie kręgosłupa oraz właściwości prozdrowotne wyśpią się na nim również alergicy czy osoby zmagające się z chorobami lub schorzeniami kręgosłupa. SleepMed Comfort Plus pomoże zasnąć i zniweluje ból spowodowany stanem kręgosłupa, zapewniając mu odpowiednie podparcie przez cały czas trwania odpoczynku.

Preferencje odnośnie twardości, pozycji spania, choroby kręgosłupa czy jego schorzenia – to wszystko, a nawet więcej ma wpływ na wybór dobrego materaca. Idealnym wyborem jest SleepMed Comfort Plus posiadający właściwości prozdrowotne czy sześć twardości. Materac ten odpowiada współczesnym ludziom, którzy oczekują po ciężkim dniu komfortowego i jakościowego snu.